Grain - IT outsourcing

IT outsourcing

Vývoj komplikovaného softvéru či správa rozsiahlej infraštruktúry? S Grain je to jednoduchšie.

Pri vývoji softvéru poskytujeme skúsených programátorov, databázových špecialistov, analytikov, architektov, QA či projektových manažérov. Projekty realizujeme on-site, vzdialene alebo formou nearshore spolupráce. Zabezpečujeme vývoj softvéru na platformách JAVA, JavaScript, PHP, .NET.

Poskytujeme aj komplexnú správu infraštruktúry. Zabezpečujeme 24/7 podporu sietí a datacentier. Náš tím sieťových, systémových a security špecialistov spravuje kritické systémy nadnárodných spoločností.

V spolupráci s IT lídrami na trhu realizujeme projekty presahujúce hranice CEE regiónu. Vďaka medzinárodným skúsenostiam sa neustále zlepšujeme a zvyšujeme kvalitu našich služieb.

Mám záujem

Analýza a špecifikácia

Na začiatku je analýza toho, aké zdroje su na projekte najviac potrebné. Výstupom je technická špecifikácia alebo konkrétne projektové zadanie.

Implementácia

Navrhneme IT špecialistov, z ktorých sú následne pohovorom vybraní tí najvhodnejší. Definujeme podmienky a termín dodania, NDA a ochranu dát.

Management služby

Dokumentujeme všetky činnosti a sledujeme, ako vývoj projektu napreduje. O všetkom pravidelne informujeme prehľadnými výkazmi prác.

Dohodnite si stretnutie

Vyplňte meno a priezvisko.
Zadajte e-mail v správnom formáte.
Zadajte platné telefonné čislo.
Napíšte nám správu.
Súhlas je potrebný.

Spoznajte ostatné služby