Back to offers

Technický konzultant pro ICT infrastruktury

Pro našeho klienta hledáme nového kolegu na pozici technického konzultanta pro IT infrastrukturu. Budete se podílet na správě a rozvoji naší vlastní IT infrastruktury a zároveň se můžete zapojit do projektů pro zákazníky.

  • Spolupráce: hlavní pracovní poměr
  • Lokalita: Praha
  • Nasazení: hybridní režim
  • Plat: od 50 000 Kč/měsíc + roční odměny které mohou být až trojnásobek měsíční mzdy

Locality
Zahraničie - Česká Republika
Focus
IT Analyst, IT Consultant, Linux, Windows, VMware, Networks
Salary
od 50 000 Kč

Job description, responsibilities and duties

Co vás čeká

  • Odpovědnost za interní ICT infrastrukturu – od práce se servery, sítí, storage přes docker kontejnery, až po správu a automatizaci Amazon cloudu (AWS)
  • Účast na implementačních projektech u zákazníků v roli specialisty na ICT bezpečnost a infrastruktury:
  • Implementace bezpečnostních a infrastrukturních technologií ve spolupráci s IT zákazníka
  • Technická a konzultační podpora, ověřování technologií
  • Nabízíme volitelně i možnost zapojit se do aktuálního přechodu portfolia produktů na moderní cloudovou architekturu. Rozjíždíme Dev-Ops, ideální příležitost být na začátku a zapojit se do návrhu i realizace nového CI/CD prostředí

Employee perks, benefits

  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Nemocenská dovolená/volno z důvodu nemoci
  • Možnost příležitostné práce z domova
  • Příspěvek na školení
  • Mobilní telefon
  • Možnost pracovat déle
  • Individuální pracovní doba
  • Firemní akce
  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní čas začátku/konce pracovní doby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Samostatná organizace pracovní náplně

Prerequisites and personality skills

  • Pokročilou znalost síťových technologií a služeb
  • Předchozí zkušenosti v oblasti správy sítí, VMware virtualizace, Microsoft Active Directory
  • Velmi dobrou znalost operačních systémů Linux, Windows Server
  • Znalost základů správy kontejnerizace (Docker)
  • Znalost základů správy cloud prostředí Amazon AWS
  • Znalost základů skriptovacích jazyků (python, bash, powershell)
  • Znalost aplikační infrastruktury na úrovni middleware technologií, aplikačních serverů a databází
  • Znalost angličtiny min. na úrovni technické komunikace s partnery
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Spolehlivost, samostatný komplexní přístup k řešení problémů

Výhodou

  • Aktivní praxi s různými distribucemi Linuxu
  • Zkušenosti se správou technologií z oblasti PKI a/nebo autentizace
  • Zkušenosti se správou databází Oracle a PostgreSQL
  • Zkušenosti s kontejnerizačními platformami, především Docker a Kubernetes
  • Zkušenosti s dohledovým nástrojem Zabbix
  • Zkušenost na pozici správy infrastruktury firmy střední velikosti
  • Zkušenost s CI/CD technologií, např. Jenkins, Gitlab
  • Zkušenost s orchestračními nástroji, např. Ansible
  • Zkušenost s observability nástroji, např. Prometheus, Grafana

About company

Klient je stabilním dodavatelem IT řešení a služeb. Specializuje se na služby budování důvěry v digitálním prostředí EU (pokročilá bezpapírová řešení a dlouhodobé důvěryhodné ukládání elektronických dokumentů), bezpečnost IT (PKI, autentizace a IDM) a řešení pro segment energetiky (podpora obchodování na evropském trhu s elektřinou a plynem, plánování výroby energie a inteligentní měření).

I am interested in the job position

Enter your first name.
Your last name
Enter your email in the correct format.
Enter a valid phone number.
Attach a CV.
Consent is required.

I, hereby consent to the processing of my personal data contained in the application for admission to employment, my CV, personal questionnaire, personal data obtained from the contact form on the company’s website and personal data obtained during the interview with Grain Slovakia s. r. about. according to Act No. 18/2018 Coll. on data protection (hereinafter “Act No. 18/2018 Coll.”) to Grain Slovakia s. r. o. for the purpose of employment mediation. The consent may be withdrawn in writing at any time, otherwise it has expired after 3 years from the date of its consent, and the data will be anonymized and further used for statistical purposes only. I also note that the rights of the data subject are regulated in § 59 et seq. of Act No. 18/2018 Coll. Hereby I declare, that the conditions of the processing of my personal data, I fully understand and consent knowingly, voluntarily, and without reservation.

Grain – Jessica Miklovičová
Jessica Miklovičová
IT Recruitment Consultant