Zurück zu den Angeboten

Junior Transmission Engineer

Pre nášho klineta hľadáme do tímu nového kolegu, ktorý bude zodpovedný za prípravu podkladov a tvorbu Change requestov na migráciu RAN vysielačov a B2B klientov zo starej MBH (Mobile BackHaul) siete do novej. Pri tejto činnosti budete spolupracovať s prevádzkovým teamom na plánovaní príslušných migrácií.

Lokalität
100% remote
Fokus
Networks, Support
Gehalt
od 1500€

Arbeitsinhalt, Befugnisse und Verantwortlichkeiten

Pozícia je v zameraná na technickú implementáciu a riadenie zmien v sieti počas migrácie, pričom zohľadňuje rôzne aspekty od technických detailov po riadenie projektu a spoluprácu s rôznymi tími.

Hlavnou náplňou práce bude:

  • Príprava podkladov pre práce súvisiace s migráciou prevádzky zo starej MBH siete do novej MBH siete (RAN prevádzka, interní a B2B klienti)
    • modifikácia cesty (E-LINE) v MW a FO prístupovej sieti (úprava smerovania VLAN na zariadeniach v ceste)
    • Analýza potreby nových licencii a ich vyžiadanie pre danú prácu
    • Identifikácia agregačného portu v novej MBH sieti a zabezpečenie pripojenia služby do príslušnej VPN
    • Identifikácia výpadkov služieb spojených s migračnými prácami
  • Plánovanie a vytváranie „Change request-ov“ (ChR) na základe pripravených podkladov z bodu 1.
  • Príprava podkladov na Žiadanky Materiálu zo skladu pre v vytvorené ChR.
  • Plánovanie odinštalovania uvoľneného materiálu po ukončení migrácie a zadávanie žiadosti na odinštalovanie.
  • Úprava Inventory a Topology dát podľa vykonaných prác.
  • Vykonáva technickú podporu pre interné a externé tímy v rámci projektu “Migrácia prevádzky do novej MBH siete”.
  • Spolupracuje v rámci tímu TIPN a ostatnými tímami zodpovednými za aktivity v rámci projektu s cieľom naplniť požadované ciele projektu.

Zusätzliche Leistungen, Vorteile

Budú upresnené na pohovore.

Voraussetzungen und Persönlichkeitskompetenz

Požiadavky:

- Odborná spôsobilosť na prácu na elektrickom zariadení  - § 21 Elektrotechnik

- Odborná spôsobilosť na vstup do technologických miestností

Požadované skúsenosti / Other requirements:

  • Ethernet (switching), TCP/IP networking (routing) - good.
  • MPLS networking (L2 EVPN, L3 VPN IPv4) – basics (CISCO)
  • Linux/UNIX like OS - basics
  • Working with IT tools (ARS Remedy, NetCracker, Grafana) – optional
  • M365 (office, teams) – good

Über die Firma

Spoločnosť z oblasti telekomunikácií

Ich bin an der Stelle interessiert

Geben Sie Ihren Vornamen ein.
Ihr Nachname
Geben Sie Ihre E-Mail im richtigen Format ein.
Geben Sie eine gültige Rufnummer ein.
Lebenslauf beifügen.
Die Zustimmung ist erforderlich.

Ich bin damit einverstanden, dass meine im Antrag auf Zulassung zur Beschäftigung enthaltenen personenbezogenen Daten, mein Lebenslauf, mein persönlicher Fragebogen, die über das Kontaktformular auf der Website des Unternehmens erhaltenen personenbezogenen Daten und die während des Interviews mit Grain Slovakia p. r. über. laut gesetz nr. 18/2018 Coll. zum Datenschutz („Gesetz Nr. 18/2018 Slg.“) gegenüber Grain Slovakia p. r. o. Zum Zwecke der Arbeitsvermittlung. Die Einwilligung kann jederzeit schriftlich widerrufen werden, andernfalls ist sie nach 3 Jahren ab dem Datum ihrer Einwilligung abgelaufen und die Daten werden anonymisiert und nur zu statistischen Zwecken weiterverwendet. Ich nehme auch zur Kenntnis, dass die Rechte der betroffenen Person in §§ 59 ff. Geregelt sind. des Gesetzes Nr. 18/2018 Coll. Hiermit erkläre ich, dass ich die Bedingungen für die Verarbeitung meiner personenbezogenen Daten voll und ganz verstehe und wissentlich, freiwillig und ohne Vorbehalt zustimme.

Grain – Ján Záhradník
Ján Záhradník
Delivery & Operations Manager