IT Analytik/čka digital bankingu pre systémovú integráciu

Staň sa súčasťou tvorby nového digitálneho bankovníctva pre firemných klientov!

Láka Ťa spolupráca s vývojármi, testermi, biznis analytikmi, UX/UI špecialistami či kolegami z architektúry?

Pre nášho klienta hľadáme šikovného IT analytika/analytičku:

  • Máš skúsenosti s integráciou systémov?
  • Pomôžeš nám technicky popísať biznisové nápady?
  • Nájdeš miesta pre zlepšenie?
  • Chceš problému porozumieť do detailov?
  • Záleží Ti aj na klientskej skúsenosti?

Ak si 5x odpovedal/a ÁNO, čítaj ďalej.

Lokalita
Bratislavský kraj
Zameranie
IT Analyst
Mzda
od 2600€

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tieto úlohy čakajú na Teba:

  1. Pretavenie biznisových potrieb a požiadaviek do funkčného IT riešenia.
  2. Tvorba detailných funkčných špecifikácií a technického dizajnu - detailného návrhu implementácie.
  3. Vytváranie a zmena integrácií medzi aplikáciami.
  4. Spolupráca s vývojármi pri implementácii riešenia.
  5. Podpora vo fáze testovania pri riešení chýb - kontrola a overenie test casov - spolupráca s testermi
  6. Podpora produkčnej verzie aplikácií, práca na analýze a oprave chýb.
  7. Komunikácia s inými tímami v banke a externými dodávateľmi pri analýze a realizácii riešení.

Požiadavky na zamestnanca

Týmto si nás získaš

Soft Skills, ktoré máš:

  • analytické a logické - neunikne Ti žiaden detail
  • už si vytváral funkčné špecifikácie a navrhoval riešenia a alternatívy, definoval testovacie scenáre, poskytoval konzultácie a podporu developerom
  • drive prinášať nové nápady a riešenia
  • rozumieš systémovým integráciám
  • len tak sa hneď nevzdáš
  • poznáš metodiku agilného vývoja

Navyše ovládaš tieto technológie:

  • SOAP/REST služieb
  • XML a JSON
  • OpenApi štandardu
  • SQL
  • UML
  • BPMN
  • JIRA
  • Confluence

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Toto na Teba čaká aby si sa u nás cítil dobre:

    • Tvoju prácu u nás si vážime. Odmeníme ťa 13. platom a ročným bonusom.
    • Extra money za úsilie navyše.
    • Na kvalitné jedlo ti prispejeme 8€. Stravné hradíme v plnom rozsahu, a to aj v dňoch keď dovolenkuješ.
    • Chceme spolupracovať s ľuďmi, s ktorými radi trávite čas. Odporuč nám nových kolegov a kolegyne, a my ťa odmeníme sumou až do 1000€.
    • Urob si radosť, prispejeme ti na ňu 264€ ročne.
    • Na to, aby si bol/a na dôchodku finančne fit ti prispejeme do III. piliera.
    • Dovolenkuj s nami až o 5 dní navyše.
    • Voľný deň - pre rodiča budúceho prváčika pri jeho/jej prvom školskom dni, pri darovaní krvi, pri nadštandardnej zdravotnej prehliadke.

    A mnohé ďalšie zaujímavé benefity :)

Mám záujem o pozíciu

Zadajte vaše meno.
Zadajte vaše priezvisko
Zadajte e-mail v správnom formáte.
Zadajte platné telefonné čislo.
Priložte životopis.
Súhlas je potrebný.

Týmto udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku, osobných údajov získaných z kontaktného formulára na webstránke spoločnosti a osobných údajov získaných pri pohovore v spoločnosti Grain Slovakia s. r. o. podľa Z. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov (ďalej len „Z.č. 18/2018 Z. z.“) spoločnosti Grain Slovakia s. r. o. na účely sprostredkovania zamestnania. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Zároveň beriem na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 59 a nasl. zákona č. 18/2018 Z. z. Týmto prehlasujem, že podmienkam spracovania mojich osobných údajov som plne porozumel a súhlas udeľujem vedome, dobrovoľne a bez výhrad.

Grain – Tereza Malíčková
Tereza Malíčková
IT Recruitment Consultant