PLC Programator

Pro našeho klienta hledáme fajn člověka s logickým myšlením, kterého baví nové technologie a automatizace a má již zkušenost s programováním PLC. Pokud hledáš zajímavou flexibilní práci za super peníze, v super kolektivu a v super neokoukané oblasti pivovarnictví a ostatním nápojovém průmyslu, neboj se nám ozvat! Hledáme lidi, kteří mají chuť se učit a někam se posouvat!

Lokalita
Zahraničie - Česká Republika
Zameranie
Engineering
Mzda

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– Spolupráce na návrhu a realizaci projektů průmyslové automatizace v potravinářství
– Programování PLC a SCADA systémů
– Zpracování technické dokumentace
– Účast na zprovoznění zařízení v místě instalace v ČR i v zahraničí
– Na tuto pozici hledáme kandidáty v lokalitách: Praha, Hradec Králové a Bohdalov.

Zamestnanecké výhody, benefity

– Rozmanitou a tvůrčí práci na zajímavých projektech
– Zajímavé finanční ohodnocení
– Práci v neformálním prostředí a mladém kolektivu
– Možnost vzdělávání a dalšího osobního růstu
– Práci s nejmodernějšími technologiemi
– Možnost podílet se i na zahraničních projektech (Korea, Filipíny, Mexiko, ale i v zemích střední a východní Evropy)
– Spolupráce s významnými firmami na trhu – Plzeňský Prazdroj, Pivovary Staropramen, Pivovary Heineken, Pivovary Lobkowicz, Coca-Cola, Karlovarská Becherovka, STOCK Božkov, Rudolf Jelínek a další
– Řadu firemních benefitů – kvartální systém odměňování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na stravování, 3 dny volna ročně navíc, Multisport karta, firemní notebook a telefon, placené případné přesčasy a v případě zahraničních cest maximální možné diety + 40% kapesného navíc
– Zázemí stabilní společnosti s 30letou historií
– Flexibilní pracovní dobu

Predpoklady a zručnosti osobnosti

– VŠ vzdělání technického směru
– Dobrá znalost programování PLC systémů SIMATIC S7
– Znalost SCADA systému WinCC – výhodou
– Znalost procesních řídicích systémů vyšší úrovně výhodou
– Schopnost týmové práce, kreativita, analytické a logické myšlení
– Znalost AJ (čtení projektové dokumentace a komunikace se zahraničním zákazníkem)
– Praxe v oboru automatizace minimálně 2 roky, potravinářský průmysl výhodou
– Chuť se neustále učit a zdokonalovat
– Ochota cestovat do zahraničí

Mám záujem o pozíciu

Zadajte vaše meno.
Zadajte vaše priezvisko
Zadajte e-mail v správnom formáte.
Zadajte platné telefonné čislo.
Priložte životopis.
Súhlas je potrebný.

Týmto udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku, osobných údajov získaných z kontaktného formulára na webstránke spoločnosti a osobných údajov získaných pri pohovore v spoločnosti Grain Slovakia s. r. o. podľa Z. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov (ďalej len „Z.č. 18/2018 Z. z.“) spoločnosti Grain Slovakia s. r. o. na účely sprostredkovania zamestnania. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Zároveň beriem na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 59 a nasl. zákona č. 18/2018 Z. z. Týmto prehlasujem, že podmienkam spracovania mojich osobných údajov som plne porozumel a súhlas udeľujem vedome, dobrovoľne a bez výhrad.

Grain – Tereza Malíčková
Tereza Malíčková
IT Recruitment Consultant