Všetky pozície

.NET Developer

Pre nášho klienta – IT spoločnosť špecializovanú na tvorbu a aplikáciu komplexných informačných systémov pre klientov z rôznych oblastí - hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu .NET Developer.

Náplň práce

Pre nášho klienta hľadáme skúseného .NET Developera v oblasti vývoja webových aplikácií. Kandidát by mal byť schopný samostatne navrhovať riešenia, poznať návrhové vzorce a best practice pri vývoji SW a ovládať GIT.

Náplň práce:
• spolupodieľať sa na návrhu a rozvoji SW riešenia pre firemného zákazníka
• pracovať na systéme, ktorý je implementovaný v najmodernejších technológiách, nasadený v 6 krajinách a spravuje milión životných a neživotných poistných zmlúv
• vyvíjať pridelenú časť aplikácie podľa zadanej špecifikácie, resp. zadaných úloh
• implementovať aplikačné funkcie, zmenové požiadavky, testovať vytvorené funkcie, opravovať bugy a nasadzovať do produkcie
• podporovať prevádzku aplikácie u zákazníka
• spolupracovať a komunikovať s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia

Požiadavka zamestania

• skúsenosti s vývojom webových aplikácií v .NET Core
• znalosť návrhových vzorcov a best practice pri vývoji SW
• GIT
• anglický jazyk – pokročilý
Výhodou sú:
• znalosti domain driven designu
• skúsenosti s MS SQL a Angular (patria do vývojového stacku produktu)
• skúsenosti s Azure Cloud a Azure DevOps
• doménové znalosti z oblasti poisťovníctva

Výhody

• flexibilný pracovný čas s možnosťou home office (nielen v čase korony)
• kariérny rast a rozvoj, účasť na aktivitách expertných centier – zdieľanie najnovších IT trendov
• zázemie stabilnej spoločnosti so zmluvou na dobu neurčitú
• prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills vrátane mentoringu, koučingu
• prácu v skvelom kolektíve, kde kolegovia sú aj priateľmi
• zaujímavý benefitný systém zohľadňujúci level seniority (dni dovolenky navyše, príspevok na zdravie, na technologickú vychytávku, príspevok do 3. piliera DDS, sabatical, auto na operatívny leasing)
• príspevok na kúpu vybavenia domácej kancelárie
• množstvo športových a kultúrnych aktivít, Multisport karta, ďalšie benefity na podporu zdravia (lekárske vyšetrenia, masáže, wellness procedúry, atď.)
• kreditná Diners Club karta s cestovným poistením
• príspevok na jazykové vzdelávanie
• firemné a divízne akcie, výlety a aktivity
• priestory najzelenšej kancelárskej budovy na Slovensku s veľkou terasou, oddychovými zónami a cyklo-miestnosťou

O spoločnosti

Našim klientom je IT spoločnosť špecializovaná na tvorbu a aplikáciu komplexných informačných systémov pre klientov z rôznych oblastí.

Lokalita
Bratislava, Remote, Žilina
Zameranie
.NET|C#
Nástup
ASAP
Mzda
3000€ btt/mesiac Reagovať na ponuku
Marika Fiamínová
marika.fiaminova@grain.sk
+421903910303

Vedie projekty z oblasti vzdelávania zamestnancov (hard skills, soft skills) a služieb SW vývoja.

Pošlite nám spätnú väzbu