Medior/Senior .NET developer

Pre spoločnosť s rodinnou atmosférou a nízkou fluktuáciou hľadáme 3 .NET developerov.

  • Typ zmluvy: TPP
  • Nástup: dohodou
  • Plat: medior od 2100, senior od 2800
  • Lokalita: Bratislava + home office

Lokalita
Bratislavský kraj
Zameranie
.NET
Mzda
od 2100€

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • návrh, vývoj a testovanie jednotlivých funkcionalít na základe pridelených úloh (Jira),
  • konzultácie návrhu riešenia a pridelených úloh s vývojovým tímom,
  • zodpovednosť za správnosť a efektívnosť riešenia a za kvalitu kódu,
  • komunikácia a spolupráca s analytickým tímom,
  • podieľanie sa na tvorbe projektovej dokumentácie
  • a podieľanie sa na činnostiach súvisiacich s prípravou, realizáciou a podporou riešenia u zákazníka alebo v spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Medior - hlbšie znalosti a aj prax
Senior - veľmi pokročilé znalosti a významné praktické skúsenosti

  • znalosť programovania v .NET C#
  • Visual Studio 2022 alebo Visual Studio 2019
  • znalosť práce s TFS/GIT
  • znalosti/skúsenosti s prácou s databázami Microsoft SQL Server
  • analytické myslenie, orientácia na detail
  • ochota učiť sa a aktívny prístup k riešeniu úloh
  • Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Znalosť niektorej z nasledujúcich technológií je výhodou:

  • Prezentačná vrstva: Blazor, ASP .NET MVC, Angular, WPF (MVVM), HTML, CSS, TypeScript, jQuery, JavaScript, Xamarin Forms
  • Aplikačná vrstva: Web API (REST), WCF (SOAP), Windows services, Quartz.NET, Log4net
  • Dátová vrstva: Entity Framework, NPoco, SQL dotazy, LINQ
  • Testovanie: Unit Testing
  • Framework: .NET 6.0, .NET Core, .NET Framework

Zamestnanecké výhody, benefity

Nefinančné benefity

  • Homeoffice
  • 1x sickday ročne
  • flexibilná pracovná doba
  • nápoje (káva, čaj, mlieko) a ovocie zadarmo
  • firemné akcie, teambuildingy
  • odborné vzdelávanie (školenia, certifikáty)
  • jazykové vzdelávanie

Finančné benefity
  • príspevok na stravu nad rámec zákona
  • mobilný telefón aj na súkromné účely
  • notebook aj na súkromné účely
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • bonus pri životnom jubileu
  • bonus za odpracované roky

O spoločnosti

Slovenská technologická spoločnosť.

Mám záujem o pozíciu

Zadajte vaše meno.
Zadajte vaše priezvisko
Zadajte e-mail v správnom formáte.
Zadajte platné telefonné čislo.
Priložte životopis.
Súhlas je potrebný.

Týmto udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku, osobných údajov získaných z kontaktného formulára na webstránke spoločnosti a osobných údajov získaných pri pohovore v spoločnosti Grain Slovakia s. r. o. podľa Z. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov (ďalej len „Z.č. 18/2018 Z. z.“) spoločnosti Grain Slovakia s. r. o. na účely sprostredkovania zamestnania. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Zároveň beriem na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 59 a nasl. zákona č. 18/2018 Z. z. Týmto prehlasujem, že podmienkam spracovania mojich osobných údajov som plne porozumel a súhlas udeľujem vedome, dobrovoľne a bez výhrad.

Grain – Zuzana Jarčušková
Zuzana Jarčušková
Senior IT Recruitment Consultant / Team Quality Leader