Elektro Projektant

Pro našeho klienta hledáme fajn člověka, kterého baví nové technologie a automatizace. Pokud hledáš zajímavou práci, v super kolektivu a v neokoukané oblasti pivovarnictví, neboj se nám ozvat! Hledáme nového kolegu, který by nám pomohl s projektováním řídicích systémů pro průmyslovou automatizaci. Pokud hledáš zajímavou flexibilní práci za super peníze, v super kolektivu a v super neokoukané oblasti pivovarnictví a ostatním nápojovém průmyslu, neboj se nám ozvat! Hledáme lidi, kteří mají chuť se učit a někam se posouvat!

Lokalita
Zahraničie - Česká Republika
Zameranie
Engineering
Mzda

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– Příprava elektro projektů řídících systémů v prostředí EPLAN
– Příprava podkladů pro výrobu rozvaděčových a řídících polí
– Příprava projektové dokumentace
– Spolupráce na tvorbě řešení a nabídek pro zákazníky
– Komunikace s projektovým týmem, dodavateli i zákazníky naší společnosti
– Hledáme kandidáty pro lokalitu Praha

Požiadavky na zamestnanca

– VŠ vzdělání elektrotechnického směru
– Znalost prostředí EPLAN výhodou
– Znalost 2D konstrukce v systému AutoCAD výhodou
– Znalost řídicích systémů Siemens výhodou
– Pečlivost a spolehlivost
– Schopnost týmové práce
– Ochota a schopnost se dále vzdělávat
– Platná vyhláška č. 50 – min. §6 nebo vyšší
– Řidičský průkaz sk. B

Zamestnanecké výhody, benefity

– Rozmanitou a tvůrčí práci na zajímavých projektech
– Zajímavé finanční ohodnocení
– Práci v neformálním prostředí a mladém kolektivu
– Možnost vzdělávání a dalšího osobního růstu
– Spolupráce s významnými firmami na trhu – Plzeňský Prazdroj, Pivovary Staropramen, Pivovary Heineken, Pivovary Lobkowicz, Coca-Cola, Karlovarská Becherovka, STOCK Božkov, Rudolf -Jelínek a další
– Řadu firemních benefitů – kvartální systém odměňování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, stravenkový paušál, výuka angličtiny, 3 dny volna ročně navíc, Multisport karta, firemní notebook a telefon, placené případné přesčasy/náhradní volno a v případě zahraničních cest maximální možné diety + 40% kapesného navíc
– Zázemí stabilní společnosti s 30letou historií
– Flexibilní pracovní dobu

Mám záujem o pozíciu

Zadajte vaše meno.
Zadajte vaše priezvisko
Zadajte e-mail v správnom formáte.
Zadajte platné telefonné čislo.
Priložte životopis.
Súhlas je potrebný.

Týmto udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku, osobných údajov získaných z kontaktného formulára na webstránke spoločnosti a osobných údajov získaných pri pohovore v spoločnosti Grain Slovakia s. r. o. podľa Z. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov (ďalej len „Z.č. 18/2018 Z. z.“) spoločnosti Grain Slovakia s. r. o. na účely sprostredkovania zamestnania. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Zároveň beriem na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 59 a nasl. zákona č. 18/2018 Z. z. Týmto prehlasujem, že podmienkam spracovania mojich osobných údajov som plne porozumel a súhlas udeľujem vedome, dobrovoľne a bez výhrad.

Grain – Tereza Malíčková
Tereza Malíčková
IT Recruitment Consultant