Všetky pozície

Tester v banking oblasti

Testovanie je jednou z hlavných súčastí vývoja softvéru a preto hľadáme skúsených odborníkov v Testingu pre nášho zákazníka v bankovej oblasti. Ak máš zmysel pre detail a už máš za sebou skúsenosti s testovaním, pošli nám svoje CV.

Náplň práce

• vytváranie testovacích prípadov
• príprava testovacích dát
• získanie prehľadu o funkčnosti systému na základe popisu požiadavky a špecifikácie produktu
• hlásenie stavu projektu alebo nahlasovanie zmenových požiadaviek
• vykonanie testovacieho prípadu
• zaznamenávanie chýb v priebehu testovania a následné retestovanie opravy chýb
• pravidelné reportovanie Test manažérovi
• úzka spolupráca s ostatnými zainteresovanými stranami

Požiadavka zamestania

• byť skúsený v testovaní podnikových a webových aplikácií na viacerých platformách
• mať technické pozadie a minimálne ročnú prax v oblasti testovania softvéru
• držiteľ certifikátu ISTQB - Foundation Level - výhodou
• skúsenosť s písaním dopytov SQL - výhodou
• využiješ aj znalosť riadenia testovacích dát a znalosť systému Jira
• hľadáme spoľahlivého človeka schopného pracovať samostatne a dodať riešenia včas, proaktívneho v komunikácií
• aktívne využívanie anglického jazyka Ťa neminie

Výhody

• zázemie dynamicky rastúcej a napriek tomu stabilnej českej firmy, pôsobiacej na trhu už od roku 2000, na Slovensku pôsobíme od roku 2005
• priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu
• u nás máte možnosť ovplyvňovať svoje smerovanie vo firme a vo svojom rozvoji
• kvalitné HW i SW vybavenie, prístup k najmodernejším technológiám a špecifickým projektom
• dobré platové podmienky a prémiové ohodnotenie
• otvorené a priateľské prostredie
• základná zložka mzdy od 1500 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti kandidáta
• podpora pri odbornom rozvoji, interné a externé školenia - viac informácií na Cleverlance FB stránkach
• zvýhodnené firemné paušály s možnosťou využitia aj pre rodinných príslušníkov
• moderné kancelárie v centre mesta, v blízkosti historického centra (v dobrej dostupnosti MHD i na bicykli, či kolobežke)
• občerstvenie na pracovisku, stolný futbal, firemná knižnica
• benefity (Multisport karta, firemný futbal, výuka AJ/NJ, vstupy do fitness centra, sick days, stravné lístky, teambuildingy, po vzájomnej dohode u vybraných projektov možnosť čiastočného home office, široká ponuka firemných akcií pre zamestnancov i pre rodinných príslušníkov a ďalšie)

O spoločnosti

Česká spoločnosť, ktorá rieši delivery projekty a outsourcing pre klientov z oblasti finance, bankovníctva, poisťovníctva a telco.

Lokalita
Bratislava
Zameranie
TESTER
Nástup
Dohodou
Mzda
Od 1500 € / btt (presná výška sa odvíja od skutočných znalostí a skúseností) Reagovať na ponuku
Ján Záhradník
jan.zahradnik@grain.sk
+421 914 340 922

Zodpovedá za spokojnosť klientov s poskytovanými službami a riešeniami. Vedie tím a riadi procesy v spoločnosti.