Všetky pozície

Support Director

Zvládaš stresové situácie s ľahkosťou a nestrácaš hlavu, keď sa klientovi podarilo niečo, čo ani dodaný systém nepodporuje? S kľudom angličana rýchlo analyzuješ problém a hľadáš potenciálne súvislosti aj za hranicami tohto sveta? Máš skúsenosti s vedením tímu? Tak hľadáme práve teba.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie tímu 8 až 15 ľudí
- predchádzať incidentom a minimalizovať výpadky služby u zákazníka
- analyzovať vzniknuté incidenty a nastaviť opatrenia v čo najkratšom čase - identifikovať príčiny vzniku incidentov a predchádzanie ich opakovaniu
- zodpovedať za riadenie incidentov počas celého cyklu
- integrácia Jira do procesov
- zavedenie certifikácií a školení, personálny coaching
- zavedenie change managementu
- vytvorenie KPI parametrov
- zákaznícky prieskum
- zvyšovanie efektívnosti a účinnosti pri riadení procesov
- spolupracovať pri tvorbe podkladov pre zmluvy so zákazníkmi
- príležitostné cestovanie do zahraničia za zákazníkom

Požiadavky na zamestnanca

- minimálne 5 ročné manažérske skúsenosti s vedením a riadením tímu na podobnej pozícii v IT spoločnosti
- angličtina - plynulá, komunikácia so zahraničným klientom
- vodičský preukaz skupiny B

Zamestnanecké výhody, benefity

- Možnosť pracovať v stabilnej a úspešnej slovenskej spoločnosti s dlhou históriou (od 1996).
- Zaujímaví komerční zákazníci zo Slovenska aj zahraničia.
- Podpora vzdelávania školenia, certifikácie.
- Možnosť práce z domu.
- Možnosť pracovať na TPP/SZČO/s.r.o.

O spoločnosti

Spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti IT. Zameriavajú sa hlavne na inovatívne riešenia pre zákazníkov z komerčnej sféry. Ich cieľom je pomáhať zákazníkom naplniť ich vízie pri vytváraní hodnôt prospešných pre nás všetkých. Dbajú pri tom na transparentný a férový prístup ku všetkým zainteresovaným stranám - zákazníkom, partnerom aj zamestnancom.

Lokalita
Bratislavský kraj
Zameranie
IT MANAGEMENT
Mzda
od 2 500 € brutto mesačne pri TPP Reagovať na ponuku
Tereza Malíčková
Ján Záhradník
jan.zahradnik@grain.sk
+421 914 340 922

Zodpovedá za spokojnosť klientov s poskytovanými službami a riešeniami. Vedie tím a riadi procesy v spoločnosti.

Pošlite nám spätnú väzbu