Všetky pozície

SLA manažér s nemeckým jazykom

Pre nášho klienta, spoločnosť poskytujúcu IT služby pre bankový sektor hľadáme SLA manažéra.

Náplň práce

Pre nášho klienta hľadáme skúseného SLA (service-level agreement) manažéra, ktorý bude
zodpovedný za:
• sledovanie, eskaláciu a koordinovanie riešenia IT incidentov
• reporting pre zákaznika, riešenie problémov, SLA priamo so zákazníkom
• koordinovanie dostupnosti a výkonu kritických podnikových aplikácií, oddelení
• zabezpečenie lepšej správy IT a IT procesov

Požiadavka zamestania

• Skúsenosti na pozícií SLA manažér prípadne IT analytik
• Skúsenosti s DevOps veľkou výhodou, ITIL znalosti
• Znalosť nemeckého jazyka na úrovni B2 je nevyhnutná

Výhody

• Home office, počas Covid 100 %
• Stravné lístky plne hradené spoločnosťou
• Školenia hradené spoločnosťou
• Práca v medzinárodnej spoločnosti

O spoločnosti

Spoločnosť poskytuje profesionálne služby v oblasti IT už viac ako 10 rokov. Spoločnosť, ktorá
začínala s niekoľkými zamestnancami a predsavzatím poskytovať čo najlepšie služby, je teraz vysoko
hodnotená aj ich zákazníkmi.

Náš klient pôsobí v oblastiach:
• IT servis
• pevné a mobilné telekomunikačné služby
• IT služby - Cloud, IaaS, ITSM Box
• IT Service Desk

Lokalita
remote
Zameranie
CONSULTANT / ANALYST
Nástup
ASAP
Mzda
od 1600€ brutto mesačne + kvartálne odmeny Reagovať na ponuku
Beáta Brnová
beata.brnova@grain.sk
‭+421 903 488 280

Spája atraktívnych zamestnávateľov a IT špecialistov s ohľadom na požiadavky a očakávania na oboch stranách.

Pošlite nám spätnú väzbu