Všetky pozície

Senior Analytik

Pre nášho klienta – slovenskú softvérovú spoločnosť - hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Senior Analytik, ktorý bude súčasťou analytického tímu a bude pracovať na zaujímavých projektoch z oblastí vyťažovania dát, machine learning, deep learning a neurónových sietí.

Náplň práce

• Spolupráca pri definovaní požiadaviek na projekt.
• Spolupráca pri definovaní scope projektu, príprave ponuky a zmluvy.
• Spolupráca pri tvorbe projektového plánu a harmonogramu.
• Spolupráca na definovaní funkčnosti.
• Identifikácia potreby zákazníka.
• Analýza požiadaviek, ich evidovanie a príprava podkladov pre implementáciu.
• Návrh a tvorba riešení pre optimalizáciu procesov u klienta.
• Modelovanie IT riešení (dáta, procesy, prípady použitia, požiadavky).
• Vytváranie prípadov použitia (UC).
• Spolupráca na tvorbe testovacích scenárov.
• Spolupráca na tvorbe výstupnej dokumentácie:
• Procesné modely; Blueprint, DFŠ (v spolupráci s architektom); Developerská, Používateľská
príručka (v spolupráci s Developermi).
• Spracovávanie analytickej a návrhovej dokumentácie pre IT riešenia.
• Spracovávanie projektovej dokumentácie.
• Stretávanie sa s klientom, zber a analýza požiadaviek klienta.
• Tvorba používateľských príručiek, školenie používateľov.
• Prezentácia riešení.
• Študovanie a rešerš legislatívy v biznis doménach.
• Iné podľa pokynov zamestnávateľa.
• Odovzdávanie zadaní pre Developerov (funkčnosť projektu).
• Kontrola zakreslenia procesov a pripomienok k procesom (po validácii) v EA.
• Kontrola výsledkov prác Developerov vzhľadom na zadané úlohy (funkčnosť projektu).

Požiadavka zamestania

• Skúsenosť s procesnou analýzou v metodike BPMN
• Samostatná práca s niektorým z analytických nástrojov pre zakresľovanie procesov a
diagramov prípadov použitia
• Znalosť databáz, XML, UML
• MS Office – pokročilá
• Enterprise Architect (alebo podobné) – pokročilá

Výhody

• Individuálne možnosti vzdelávania a profesionálny rozvoj
• Mladý a otvorený kolektív
• Notebook, telefón, stravné lístky
• Flexibilná pracovná doba
• Príležitosť zlepšovať veci
• Nezabudnuteľné firemné akcie
• Príjemné rodinné pracovné prostredie

O spoločnosti

Našim klientom je slovenská softvérová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2013 s víziou prinášať inovatívne riešenia vo svete informačných technológií.

Lokalita
Bratislava
Zameranie
CONSULTANT / ANALYST
Nástup
ASAP
Mzda
od 1200€ btt/mesiac Reagovať na ponuku
Marika Fiamínová
marika.fiaminova@grain.sk
+421903910303

Vedie projekty z oblasti vzdelávania zamestnancov (hard skills, soft skills) a služieb SW vývoja.

Pošlite nám spätnú väzbu