Sales Manager (CZ)

V loňském roce jsme otevřeli novou kancelář v Praze, a proto rozšiřujeme náš tým o nového Sales manažera/Obchodního zástupce, který se stane živou součástí našeho dynamického a přátelského týmu. Náš nový kolega by měl mít zkušenosti s prodejem a řízením prodeje. Hledáme někoho, kdo má správný drive, nebojí se výzev a chce růst s námi.

Lokalita
Hybrid, Zahraničie - Česká Republika
Zameranie
Sales
Mzda
od 50000Kč

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktivní vyhledávání nových klientů, nových obchodních příležitostí v České republice
- získávání nových klientů a péče o stávající klienty
- zajišťovat dlouhodobý a stabilní růst společnosti
- setkávání se zákazníky, naslouchání jejich potřebám a požadavkům
- schopnost prezentovat naše služby s ohledem na znalost našich procesů, ale i potřeb našich klientů
- přiblížení se technologickým a IT společnostem s nabídkou služeb

Zamestnanecké výhody, benefity

- možnost úzce spolupracovat s TOP IT společnostmi,
- komplexní vzdělávací program,
- mentoring od zkušených kolegů,
- finanční příspěvek na sportovní aktivity nebo kulturní akce,
- štědré bonusy a prémiové odměny,
- služební notebook a mobilní telefon pro soukromé účely,
- firemní kurz angličtiny s rodilým mluvčím v pracovní době,
- home office,
- Rodinná atmosféra a nejlepší tým kolegů

Predpoklady a zručnosti osobnosti

- Řidičský průkaz - B
- Minimálně 2 roky praxe na pozici obchodního manažera/obchodního zástupce v příslušném oboru.
- Znalost anglického jazyka s plnou použitelností v práci
- profesionální ústní a písemný projev, reprezentativní vystupování
- přístup "CAN-DO", schopnost řešit problémy, řízení času
- znalost prostředí náboru zaměstnanců v oblasti IT, outsourcingu je velkou výhodou

O spoločnosti

Jsme úspěšná personální agentura zaměřená na IT.

Mám záujem o pozíciu

Zadajte vaše meno.
Zadajte vaše priezvisko
Zadajte e-mail v správnom formáte.
Zadajte platné telefonné čislo.
Priložte životopis.
Súhlas je potrebný.

Týmto udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku, osobných údajov získaných z kontaktného formulára na webstránke spoločnosti a osobných údajov získaných pri pohovore v spoločnosti Grain Slovakia s. r. o. podľa Z. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov (ďalej len „Z.č. 18/2018 Z. z.“) spoločnosti Grain Slovakia s. r. o. na účely sprostredkovania zamestnania. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Zároveň beriem na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 59 a nasl. zákona č. 18/2018 Z. z. Týmto prehlasujem, že podmienkam spracovania mojich osobných údajov som plne porozumel a súhlas udeľujem vedome, dobrovoľne a bez výhrad.

Grain – Jessica Miklovičová
Jessica Miklovičová
IT Recruitment Consultant