Všetky pozície

Poistný matematik

Pre významnú nemeckú spoločnosť hľadáme Poistného matematika. Buď súčasťou nadnárodného koncernu, ktorý je spoľahlivým partnerom pre zákazníkov a zároveň stabilným pilierom pre svojich zamestnancov.

Náplň práce

  • matematická podpora pri vývoji softvéru pre oblasť životného poistenia v požadovanej kvalite pre materskú firmu v Nemecku a jej zákazníkov
  • vytváranie konceptov a špecifikácií
  • spoluúčasť na vytváraní školiacich materiálov
  • podpora pre nový vývoj a údržbu programových častí systému
  • programovanie v Java, C++

Požiadavka zamestania

Doplňujúce požiadavky na uchádzača:

  • výhodou je predchádzajúca pracovná skúsenosť na pozícii aktuára alebo poistného matematika
  • znalosť anglického jazyka je výhodou
  • angažovanosť, komunikatívnosť a analytické myslenie
  • ochota k pracovným / služobným cestám
  • ochota neustále sa vzdelávať v nemeckom jazyku

    Ľudské vlastnosti:
  • logické a analytické myslenie
  • cieľavedomosť
  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • precíznosť
  • komunikatívnosť a schopnosť presadiť sa
  • flexibilita
  • schopnosť pracovať v tíme
  • lojálnosť

Výhody

  • dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
  • nadštandardné finančné ohodnotenie
  • práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
  • pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
  • atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
  • kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
  • široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
  • odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia)
  • podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec
  • každoročne deň plateného voľna 31.12.
  • sickday
  • stravné lístky Ticket Restaurant a príspevky na individuálne aktivity
  • možnosť regenerácie síl po pracovnej dobe priamo v priestoroch spoločnosti (posilňovňa, stolný tenis)
  • pravidelné masáže v priestoroch spoločnosti
  • podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
  • firemné podujatia usporadúvané 2-krát do roka

O spoločnosti

Medzinárodná spoločnosť s 21 pobočkami v Európe a v Amerike. Je najvýznamnejším dodávateľom komplexných IT riešení v oblasti poisťovníctva a dôchodkového zabezpečenia. S viac ako 140 zamestnancami je spoľahlivým partnerom pre zákazníkov a zároveň stabilným pilierom pre svojich zamestnancov.

Lokalita
Bratislava, Košice, Žilina
Zameranie
Financial service activities, except insurance and pension funding|Information technologies|Insurance
Nástup
Dohodou
Mzda
Od 1600 € / btt + bonusy Reagovať na ponuku
Boris Vysoký
Ján Záhradník
jan.zahradnik@grain.sk
+421 914 340 922

Zodpovedá za spokojnosť klientov s poskytovanými službami a riešeniami. Vedie tím a riadi procesy v spoločnosti.