Všetky pozície

Montér

Do Viedne hľadáme šikovného človeka na montážne a inštalačné práce na parkoviskách pre spoločnosť, ktorá vyvíja a realizuje inovatívne riešenia v oblasti železničnej signalizácie a inteligentných dopravných systémov.

Požiadavky na zamestnanca

- ovládať nemecký alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je nutnosť

Predpoklady a zručnosti osobnosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montážne práce,
- rezanie,
- pokladanie káblov na parkoviskách,
- vrtanie do betónu, práca so zbíjačkou,
- pomocné práce,
- zabezpečovacie systémy, radary, senzory v parkovacích domoch,
- cestuje sa do Viedne alebo do Wiener Neudorfu každý deň okrem piatku, sviatkov a víkendu, /Wiener Neudorf je cca vzdialený 1 hodinu od BA/
- nie je zabezpečené ubytovanie

Lokalita
Zahraničie - Rakúsko
Zameranie
HARDWARE
Nástup
ASAP
Mzda
od 2000 EUR na TPP Reagovať na ponuku
Tatiana Murgašová
tatiana.murgasova@grain.sk
+421903488280

Aktívne sa venuje IT pozíciám v rôznych oblastiach prevažne na slovenskom trhu.

Pošlite nám spätnú väzbu