Všetky pozície

IT Analytik

Chýba ti príležitosť prinášať riešenia, ktoré ovplyvnia náš každodenný život? Vieš hľadať správnu cestu v záplave informácií a doviesť prácu k úspešnému cieľu? Rád komunikuješ so zákazníkmi a vysvetľuješ ich požiadavky vývojovému tímu? Ak máš skúsenosti so SW analýzou, hľadáme práve teba, aby si priniesol nový vietor a pomohol s projektami ktoré sa realizujú pre rôzne oblasti pôsobenia od súkromných spoločností po verejné inštitúcie. Poď s nami tvoriť užitočné riešenia.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Analýza a spracovanie požiadaviek na funkcionalitu budúcej softvérovej aplikácie, tvorba analytických modelov ako podklad pre vývojový tím
  • Analýza procesov u zákazníka alebo štúdium legislatívy, zadaní, štúdií uskutočniteľnosti, reformných zámerov a mnohých iných podkladov
  • Návrh používateľského rozhrania v súlade s princípmi UI a UX, znalosť metodiky IDSK
  • Úzka spolupráca s vývojovým teamom, testermi a konzultantmi
  • Organizovanie a vedením stretnutí so zákazníkmi, spracovanie výstupov z nich
  • Pravidelná komunikácia so zákazníkom, prezentácie navrhnutého a vyvinutého riešenia
  • Spoločnosť sa zameriava na projekty šité na mieru - aktualne veľký core system pre finančnú inštitúciu spadajúcu pod štát

Požiadavky na zamestnanca

- skúsenosti so softvérovou analýzou (ovládanie notácií UML, BPMN, Archimate a schopnosť pracovať s Sparx Enterprise Architectom)
- minimálne 5 rokov skúseností a niekoľko realizovaných projektov za sebou (pre komerčnú aj goverment sféru)
- schopnosť komunikovať so zákazníkom aj interným vývojovým tímom (tvorba detailnej funkčnej špecifikácie a zadaní pre vývojárov)
- základné ekonomické vzdelanie alebo skúsenosť s ERP systémami
- znalosť angličtiny slovom aj písmom
- certifikát OCUP UML2 výhodou
- sympatie k technickému a technologickému svet (SQL,DMS, ESB...)
- tímový hráč, schopnosť počúvať aj prezentovať
- chuť spĺňať výzvy v podobe nových zákazníkov z rôznych segmentov

Predpoklady a zručnosti osobnosti

- pravidelné tímové vzdelávanie a zdieľanie know-how a príležitosť rozširovať svoje vedomosti a zručnosti
- neformálne prostredie a príjemný kolektív, ideálny na pivo aj na hory, počas home office sa stále nájde priestor na spoločnú online kávu
- flexibilný pracovný čas a možnosť home officu
- bohatá zdieľaná knižnica odborných kníh i beletrie
- množstvo benefitov a výhod, ktoré si vyberáš sám od angličtiny/nemčiny na pracovisku, masáží, spoločné teambuildingy, multisport karta, príspevok na dds a i.

O spoločnosti

Slovenská IT spoločnosť, ktorej poslaním je vytváranie užitočných, kvalitných a inovatívnych produktov a služieb, s medzinárodným dosahom. Patria do TOP 10 softvérových domov na Slovensku. Vytvárajú softvérové riešenia už viac ako 25 rokov, počas ktorých získali množstvo ocenení. Šikovní a priami ľudia sú to, čo nás stále ťahá dopredu.

Hodnoty, ktorými žijú:
Kľúčová je pre nich pridaná hodnota pre klienta, produkt a svet, v ktorom žijú
Správajú sa čestne – ku klientom, k sebe navzájom
Práca ich baví a pracujú ako tím

Mzda
3200€ (alebo podľa skúseností) Reagovať na ponuku
Tereza Malíčková
Ján Záhradník
jan.zahradnik@grain.sk
+421 914 340 922

Zodpovedá za spokojnosť klientov s poskytovanými službami a riešeniami. Vedie tím a riadi procesy v spoločnosti.

Pošlite nám spätnú väzbu