Všetky pozície

Frontend Architekt/Lead

Pre nášho klienta – spoločnosť poskytujúcu SW riešenia a konzultačné služby firmám, ktoré potrebujú komplexný manažment ich biznis procesov - hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Frontend Architekt, ktorý bude viesť tím vývojárov spoločnosti a riadiť projekty.

Náplň práce

Každý projekt je iný a prispôsobený špecifickým požiadavkám klienta. Úloha architekta je celý vývojový proces nastaviť.

Popis zodpovedností a kompetencií
• Navrhnúť systém riadenia a organizácie frontend projektov
• Navrhnúť pravidlá, správnosť - tech stack, postupy CI/CD
• Refaktorovanie existujúceho codebase
• Spolupracovať s programátormi a riadiť ich prácu na základe navrhnutého systému
• Spraviť návrh štruktúry a písať/koordinovať frontend dokumentáciu
• Na základe požiadaviek/cieľov, chceme zvýšiť znovu použiteľnosť frontend komponentov a
väčšinu vývoja publikovať ako private/public npm balíky
• Nastaviť vývojové patterny

Požiadavka zamestania

Technický backround
• Webworkers
• Couchdb
• Rest/graphql
Web components
• Html 5 & CSS3/4 basics
• JavaScript
• TypeScript
• Github Usage
• Rest & GraphQL experience
• Angular 8/9 Framework
• Angular SPA and SRR concepts
• Amazon aws S3, SQS, SNS, API GW, cognito
• Oauth2 pokročilé
• Messaging servis: activemq/stomp
• Asynch a distribuovaný development

Výhody

• podpora vzdelávania
• moderné technológie
• podpora nových nápadov a inovatívneho prístupu
• práca z domu - variabilný pracovný čas

O spoločnosti

Naším klientom je spoločnosť poskytujúca SW riešenia a konzultačné služby firmám, ktoré potrebujú komplexný manažment ich biznis procesov.

Zameranie
ANGULAR|ARCHITEKT
Nástup
ASAP
Mzda
od 2500€ btt/mesiac Reagovať na ponuku
Marika Fiamínová
marika.fiaminova@grain.sk
+421903910303

Vedie projekty z oblasti vzdelávania zamestnancov (hard skills, soft skills) a služieb SW vývoja.

Pošlite nám spätnú väzbu