Späť na ponuky

Emailing Marketing Specialist

Do marketingového tímu hľadáme Emailingového špecialistu. Hľadáme človeka, ktorý sa zamýšľa nad správaním ľudí v nákupnom procese, rozoberá si ich konanie na drobné a vzhľadom na dáta vie presne, čo treba vykonať, aby sa užitočná informácia v podobe mailu dostala ku správnemu odoberateľovi. Projekt nášho klienta je medzinárodný marketplace, ktorý združuje tie najzaujímavejšie ponuky obchodných reťazcov v digitalizovanej podobe letákov alebo online produktov z e-shopov.

Lokalita
Žilinský kraj, Hybrid
Zameranie
Marketing
Mzda
from 1400-1600€

Zamestnanecké výhody, benefity

 • Flexibilný pracovný čas s možnosťou homeoffice
 • Nepotrebujeme pečiatky od lekára, je na tvojej zodpovednosti a tvojom time managemente ako si svoje tasky stihneš spracovať
 • Vzdelávanie je u nás prioritou, pričom kurz ti radi zaplatíme. Novinky a zmeny, ktoré prispejú k napredovaniu, sa stretávajú s pozitívnymi ohlasmi. Operujeme vlastným know how, ktoré si pravidelne zdieľame.
 • Odmeny vyplácané 2x ročne na základe pracovného výkonu
 • Keďže robíme na svojich projektoch, nebudú ťa strašiť požiadavky klientov
 • Každý týždeň si vieš doplniť vitamíny čerstvým ovocím, ktoré nájdeš u nás v kuchynke spolu s dobrou kávou
 • Office v krásnych priestoroch v centre Žiliny s množstvom oddychových aktivít - PS5, VR, ping-pong, stolný futbal, vonkajšie terasy, chillovne, podcast štúdio..
 • Pravidelné firemné akcie - raňajky v office, alebo piknik v prírode, teambuildingy, eventy a mnoho iných

Predpoklady a zručnosti osobnosti

 • Silné komunikačné zručnosti a schopnosť vytvárať pútavý obsah
 • Dobré analytické zručnosti, skúsenosť s vytváraním reportov, čítaním (správnym výkladom) a prezentovaním čísel
 • Precíznosť, orientácia na detail, cieľavedomosť, zodpovednosť
 • Prax v oblasti Online marketing - min. 2 roky

O spoločnosti

Náš klient tvorí globálne online projekty, ktoré si sami navrhujú, realizujú aj financujú. Ich weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastú.

Mám záujem o pozíciu

Zadajte vaše meno.
Zadajte vaše priezvisko
Zadajte e-mail v správnom formáte.
Zadajte platné telefonné čislo.
Priložte životopis.
Súhlas je potrebný.

Týmto udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku, osobných údajov získaných z kontaktného formulára na webstránke spoločnosti a osobných údajov získaných pri pohovore v spoločnosti Grain Slovakia s. r. o. podľa Z. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov (ďalej len „Z.č. 18/2018 Z. z.“) spoločnosti Grain Slovakia s. r. o. na účely sprostredkovania zamestnania. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Zároveň beriem na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 59 a nasl. zákona č. 18/2018 Z. z. Týmto prehlasujem, že podmienkam spracovania mojich osobných údajov som plne porozumel a súhlas udeľujem vedome, dobrovoľne a bez výhrad.

Súhlas je potrebný.
Grain – Kristína Lukácsová
Kristína Lukácsová
IT Recruitment Consultant