Všetky pozície

Customer experience manager

Pre nášho klienta - najväčšiu mediálnu spoločnosť na Slovensku - hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Customer experience manager, ktorý sa stane súčasťou digitálneho tímu spoločnosti.

Náplň práce

Do digitálneho tímu nášho klienta, hľadáme customer experience odborníka, ktorý vie na základe dát interpretovať užívateľské potreby a zároveň chápe, aké metriky a dizmenzie sú kľúčové pre jednotlivé druhy monetizácie obsahových webov.

Úlohou zamestnanca na tejto pozícii bude zlepšovať vyváženie medzi displayovou reklamou, obsahom a užívateľským zážitkom, ale zároveň bude prinášať inovatívne nápady na zvýšenie príjmov z digitálnych produktov spoločnosti. Bude úzko spolupracovať s data science oddelením, developermi a s kolegami z obchodného oddelenia.

Požiadavka zamestania

• Google Ad Manger/DFP (pokročilý)
• Programmatic advertising, Google AdX, Rubicon (základy)
• Google analytics (pokročilý)
• znalosť JavaScript, CSS, HTML (začiatočník/pokročilý)
• projektové riadenie (komunikácia s frontend a backend developermi, ich koordinácia, zadávanie úloh do JIRA)
• zmysel pre identifikáciu obchodných príležitostí s ohľadom na ROI (návratnosť investícií)

Výhody

• firemné akcie (teambuildingy, športové dni, dni zdravia, atď.)
• možnosť účasti na rôznych kultúrny podujatia za zvýhodnené cenu
• rôzne možnosti vzdelávania aj priamo na pracovisku (jazykové kurzy, rôzne školenia, atď.)
• príspevok na zdravotnú starostlivosť
• MultiSport karta
• ovocie na pracovisku, relax zóny, káva/čaj

O spoločnosti

Náš klient patrí k najväčším slovenským mediálnym spoločnostiam.
Do portfólia klienta patrí najširšia škála printových a online titulov (lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, detské a hobby tituly).

Lokalita
Bratislava
Nástup
ASAP
Mzda
od 2000 € btt/mesiac Reagovať na ponuku
Marika Fiamínová
marika.fiaminova@grain.sk
+421903910303

Vedie projekty z oblasti vzdelávania zamestnancov (hard skills, soft skills) a služieb SW vývoja.