Všetky pozície

Business Consultant

Pre nášho klienta - IT spoločnosť pôsobiacu v oblasti medzinárodných finančných a poistných služieb - hľadáme nového člena tímu na pozíciu Business Consultant

Náplň práce

• naučíme ťa, ako prispôsobiť náš systém potrebám zákazníka (analyzovať zákaznícke požiadavky): od koncepčných prác vrátane technickej a funkčnej špecifikácie cez implementáciu až po testovanie softvéru
• krok po kroku to bude komplexnejšie: v koordinácií s našimi vývojovými pracovníkmi a externými zákazníkmi sa budeš podieľať na tvorbe našich softvérových projektov a staneš sa spájajúcim elementom medzi užívateľmi systému a softvérovým vývojom
• budeš poskytovať podporu a poradenstvo našim zákazníkom pri nasadzovaní a prispôsobovaní nášho systému na správu zmlúv životného poistenia a taktiež pri otázkach priamo z produkcie; tvoje pole pôsobnosti bude zahŕňať poradenstvo ale aj predprípravu, koncepciu a realizáciu workshopov, školení a prezentácií
• preberieš zodpovednosť za odbornú integráciu, za zrozumiteľné vykreslenie obchodných procesov a exaktné napojenie na príbuzné systémy
• budeš vytvárať odborné koncepty a robiť detailné zadania na prispôsobenie softvéru rámcovým podmienkam a príbuzným systémom zákazníka

Požiadavka zamestania

• úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. , II. stupňa, ideálne v oblasti matematiky, informatiky alebo príbuzných odborov
• IT afinita
• znalosti a pracovné skúsenosti na pozícii Business Consultanta alebo 3 a viac ročné skúsenosti s testovaním softvéru
• veľmi dobré komunikačné schopnosti v anglickom jazyku
• procesné myslenie a kreativita, schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike
• výhodou je základná znalosť obchodných procesov a produktov životného poistenia
• zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, presnosť, veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
• ochota k pracovným cestám (Nemecko)

Výhody

• atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov (odmeňovací a prémiový systém)
• dovolenka nad rámec
• pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30 hod.
• každoročne deň plateného voľna 31. 12.
• podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
• kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
• firemné podujatia
• stravné lístky, príspevok na individuálne aktivity, masáže, posilňovňa

O spoločnosti

Našim klientom je spoločnosť, ktorá patrí k vedúcim softvérovým a poradenským spoločnostiam zaoberajúcich sa vývojom IT riešení v oblasti medzinárodných finančných a poistných služieb.

Lokalita
Košice
Zameranie
CONSULTANT / ANALYST
Nástup
ASAP
Mzda
od 1.700 € brutto mesačne + variabilná zložka mzdy vo forme pravidelných prémií a benefitov podľa Personálnej a sociálnej politiky spoločnosti Reagovať na ponuku
Anna Pikovská
anna.pikovska@grain.sk
+421 948 923 317

Zastrešuje outsourcing IT špecialistov na projekty vo Viedni a recruiting pre výnimočné IT spoločnosti v Bratislave.

Pošlite nám spätnú väzbu