Back to offers

Emailing Marketing Specialist

Do marketingového tímu hľadáme Emailingového špecialistu. Hľadáme človeka, ktorý sa zamýšľa nad správaním ľudí v nákupnom procese, rozoberá si ich konanie na drobné a vzhľadom na dáta vie presne, čo treba vykonať, aby sa užitočná informácia v podobe mailu dostala ku správnemu odoberateľovi. Projekt nášho klienta je medzinárodný marketplace, ktorý združuje tie najzaujímavejšie ponuky obchodných reťazcov v digitalizovanej podobe letákov alebo online produktov z e-shopov.

Locality
Žilinský kraj, Hybrid
Focus
Marketing
Salary
from 1400-1600€

Employee perks, benefits

 • Flexibilný pracovný čas s možnosťou homeoffice
 • Nepotrebujeme pečiatky od lekára, je na tvojej zodpovednosti a tvojom time managemente ako si svoje tasky stihneš spracovať
 • Vzdelávanie je u nás prioritou, pričom kurz ti radi zaplatíme. Novinky a zmeny, ktoré prispejú k napredovaniu, sa stretávajú s pozitívnymi ohlasmi. Operujeme vlastným know how, ktoré si pravidelne zdieľame.
 • Odmeny vyplácané 2x ročne na základe pracovného výkonu
 • Keďže robíme na svojich projektoch, nebudú ťa strašiť požiadavky klientov
 • Každý týždeň si vieš doplniť vitamíny čerstvým ovocím, ktoré nájdeš u nás v kuchynke spolu s dobrou kávou
 • Office v krásnych priestoroch v centre Žiliny s množstvom oddychových aktivít - PS5, VR, ping-pong, stolný futbal, vonkajšie terasy, chillovne, podcast štúdio..
 • Pravidelné firemné akcie - raňajky v office, alebo piknik v prírode, teambuildingy, eventy a mnoho iných

Prerequisites and personality skills

 • Silné komunikačné zručnosti a schopnosť vytvárať pútavý obsah
 • Dobré analytické zručnosti, skúsenosť s vytváraním reportov, čítaním (správnym výkladom) a prezentovaním čísel
 • Precíznosť, orientácia na detail, cieľavedomosť, zodpovednosť
 • Prax v oblasti Online marketing - min. 2 roky

About company

Náš klient tvorí globálne online projekty, ktoré si sami navrhujú, realizujú aj financujú. Ich weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastú.

I am interested in the job position

Enter your first name.
Your last name
Enter your email in the correct format.
Enter a valid phone number.
Attach a CV.
Consent is required.

I, hereby consent to the processing of my personal data contained in the application for admission to employment, my CV, personal questionnaire, personal data obtained from the contact form on the company’s website and personal data obtained during the interview with Grain Slovakia s. r. about. according to Act No. 18/2018 Coll. on data protection (hereinafter “Act No. 18/2018 Coll.”) to Grain Slovakia s. r. o. for the purpose of employment mediation. The consent may be withdrawn in writing at any time, otherwise it has expired after 3 years from the date of its consent, and the data will be anonymized and further used for statistical purposes only. I also note that the rights of the data subject are regulated in § 59 et seq. of Act No. 18/2018 Coll. Hereby I declare, that the conditions of the processing of my personal data, I fully understand and consent knowingly, voluntarily, and without reservation.

Consent is required.
Grain – Kristína Lukácsová
Kristína Lukácsová
IT Recruitment Consultant