Alle Stellenangebote

Java Developer - Remote

Aktuálne hľadáme Java Developera na remote pozíciu s občasným dochádzaním do kancelárie v Bratislave.

Stellenbeschreibung

V rámci projektov môžete pracovať napríklad aj na

  • vývoji bankovej aplikácie pre slovenský i zahraničný trh
  • SSO riešeniach pre veľké komerčné spoločnosti (B2C, interné riešenia)
  • zákazníckom riešení pre veľkú obchodnú spoločnosť (dizajnovanom pre interného klienta, ako aj koncových klientov firmy v rámci celého Slovenska; ide o veľký komerčný projekt s tisíckami koncových používateľov). Budete pomáhať pri príprave kompletnej zákazníckej zóny - faktúry, služby, prehľad spotreby.
  • IoT riešení pre priemyselných klientov s nasadením v rámci BA kraja aj celého Slovenska

    Technológie
  • Java 8/11
  • Spring Framework 5 stack (Data, Web, WS, Security, HATEOAS, Cloud)
  • Spring Boot 2.2+
  • SQL, HQL, QueryDSL
  • GIT, GitLab CI/CD
  • Docker (vrátane Docker Compose a/alebo Swarm)
  • Junit 5

Beschäftigungsbedarf

Minimálne 3 roky praxe s prácou v Jave
Angličtina na komunikatívnej úrovni

Vorteile

    1. plat, kvartálne bonusy, koncoročná odmena
  • nadštandardné zdravotné prehliadky
  • príspevky pri narodení dieťaťa, či svadbe
  • príspevok na šport, kultúru, wellness
  • firemný futbal, ping-pong, badminton, účasť na bežeckých pretekoch (OTKD, Devín-Bratislava, 21km pre deti), cyklistické aktivity (po práci aj do práce:), alternatívne iné športy
  • tímové akcie (motokáry, airsoft, pivo)
  • pravidelné firemné turistické akcie (chaty, skialp, lyžovačky, víkendovky)

Über die Firma

Naším klientom je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy.

Zurück Antworten
Lokalität
Bratislava
Fokus
JAVA
Anfang
ASAP
Gehalt
od 2000€ btt/mesiac Antworten
Beáta Brnová
beata.brnova@grain.sk
+421 903 488 280‬

Sie bringt attraktive Arbeitgeber und IT-Spezialisten hinsichtlich der Anforderungen und Erwartungen auf beiden Seiten zusammen.

Sende uns Feedback